مجموعه بازرگانی مهرننو شما را به خرید بهترین محصولات گهواره و ننو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 4 =

استفاده از گهواره سنتی ننو برای نوزاد نارس+بهترین گهواره سنتی بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا بهتر است از گهواره برای نوزاد نارس استفاده کنیم؟نحوه آماده کردن منزل برای نوزادان نارسلباس و پوشکی که برای نوزاد نارس تهیه می کنید، اندازه آن باشدخانه خود را به بهترین شکل ممکن تمیز و پاکیزه کنیددستان اطرافیانی که به دیدنتان می آیند، باید ضد عفونی و تمیز باشدشیردوش برقی تهیه کنید برای فرزند خود شیشه شیر مناسب تهیه کنیددر صورتی که فرزند دیگری دارید، از حساسیت نگهداری از نوزاد نارس با او صحبت کنید.برای نوزاد خود آغوشی گردن آویز خریداری کنیدبرای خواب راحت کودک خود یک گهواره نوزادی سنتی بخریدیک تب سنج خریداری کنیدخرید اینترنتی گهواره سنتی ننو از فروشگاه گهواره مهر
نگهداری از نوزاد در بد تولد

اگر نوزاد شما نارس به دنیا آمده باشد ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا استفاده گهواره برای نوزاد نارس ممکن است؟ هر سال از میان حدود دو میلیون زایمان در کشور، ۱۶۰ تا ۱۸۰ هزار نوزاد نارس به دنیا می‌آیند. این نوزادان به علت تولد زودهنگام، تکامل نیافته‌اند و بخشی از تکامل نوزادان نارس در فضای خارج از رحم مادر انجام می‌پذیرد؛ اگرچه با پیشرفت تکنولوژی این مشکل جدی نیست و نوزادان نارس زنده می‌مانند و می‌توانند از کیفیت رشد همانند نوزادان معمولی برخوردار باشند.

نوزادان از طریق لگد زدن در رحم مادر، به تقویت عضلات خود کمک می‌کنند ولی در نوزادان نارس این عمل به علت تولد زود هنگام و قبل از موعد، انجام نمی‌شود؛ در نتیجه نوزادان نارس عضلات ضعیف‌تری نسبت به نوزادان کامل دارند.

چرا بهتر است از گهواره برای نوزاد نارس استفاده کنیم؟

همان طور که در بالا گفته شد، نوزادان با لگد زدن در رحم مادر، می‌توانند به تقویت عضلات خود کمک کنند ولی چون در نوزادان نارس این عمل انجام نمی‌شود؛ در نتیجه نوزادان نارس عضلات ضعیفی دارند. خوب است بدانید که توصیه شده تا برای نوزادان نارس از گهواره استفاده شود. ممکن است این سوال به ذهن شما برسد که دلیل این موضوع چیست؟ گهواره چه تاثیری در این کار دارد؟ خوب است بدانید که گهواره تداعی‌ کننده رحم مادر برای نوزاد است. و قرار دادن نوزاد در آن باعث می‌شود تا نوزاد با لگد زدن در آن بتواند عضلات خود را تقویت نماید.  همچنین گهواره به دلیل حرکت آرام و یکنواختی که دارد، برای نوزاد نقش رحم مادر را ایفا می‌کند و نوزاد با این حرکت آرام، به خواب خوش فرو می‌رود.

نحوه آماده کردن منزل برای نوزادان نارس

بردن نوزاد نارس به منزل پس از مراقبت‌های ویژه بیمارستان، به آمادگی قبلی نیاز داردو لازم است با دقت و مراقبت بیشتری انجام شود. پس نیاز است تا پدر و مادر نوزاد نارس اقداماتی را در منزل انجام دهند که در این نوشته برای آشنایی ببیشتر شما به آن می‌پردازیم.

لباس و پوشکی که برای نوزاد نارس تهیه می کنید، اندازه آن باشد

در صورتی که نوزاد شما نارس به دنیا بیاید، بیشتر لباس‌هایی که برای نوزاد خریداری کرده‌اید، حتی بعد از وزن گیری نوزاد در icu، از نظر اندازه بزرگ‌تر از سایز او هستند. پس نیاز است نسبت به تهیه لباس‌های کوچک‌تری اقدام نمایید. مد نظر داشته باشید که لازم نیست برای تهیه لباس هزینه زیادی کنید، زیرا نوزادان خیلی سریع رشد می‌کنند و لباس‌هایی که برای آن‌ها خریداری کردید، اندازه‌شان خواهد شد.

خانه خود را به بهترین شکل ممکن تمیز و پاکیزه کنید

نیازی نیست تا تمامی قسمت‌های خانه را استریل کنید، ولی بهتر است منزل خود را کاملا تمیز و پاکیزه نگاه دارید. قبل از هر چیز لازم است از استفاده هر گونه مواد شوینده و پاک کننده شیمیایی قوی خودداری کنید زیرا سبب ایجاد مشکل در تنفس نوزاد می‌شود. تنها در صورتی که مکان زندگی شما استریل و پاکیزه باشد، می‌توانید مطمئن باشید که کودک شما دچار بیماری نخواهد شد.

دستان اطرافیانی که به دیدنتان می آیند، باید ضد عفونی و تمیز باشد

پس از مرخص شدن نوزاد از بیمارستان، مهمانان زیادی برای عیادت فرزندتان به منزل شما می‌آیند و خیلی از افراد نیز به بهداشت و تمیز بودن دستان خود اهمیتی نمی‌دهند. اما باید بدانند که بدن نوزادان متولد شده بسیار حساس و ضعیف است و ممکن است هر نوع بیماری به آن‌ها منتقل شود. قبل از هر چیز سعی کنید تا اطرافیان از آغوش کشیدن فرزندتان خودداری کنند. زیرا در این صورت باعث انتقال بیماری و مشکلات جدی به فرزنند شما خواهند شد.

شیردوش برقی تهیه کنید

پس از این که فرزند خود را از بیمارستان مرخص کردید، تمامی کارها و مسئولیت آن بر عهده شما است. یعنی اگر بخواهید همه کارها را با دست انجام دهید، وقت کافی نخواهید داشت. خرید یک شیردوش برقی که بدون دخالت دست کار می‌کند، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا علاوه بر دوشیدن شیر، دیگر کارهای خود را نیز انجام دهید.

گهواره برای نوزاد نارس

برای فرزند خود شیشه شیر مناسب تهیه کنید

اگر می خواهید شیر خود را دوشیده و به فرزندتان بدهید، استفاده از شیشه انتخاب مناسبی است.

پس نیاز است که حداقل چند عدد شیشه تهیه کنید تا در طول روز بتوانید از آن‌ها استفاده نموده و به نوزاد خود شیر دهید.

در صورتی که فرزند دیگری دارید، از حساسیت نگهداری از نوزاد نارس با او صحبت کنید.

اگر به جز نوزادتان، فرزند دیگری نیز دارید، با او در خصوص حساسیت‌های نگهداری از نوزاد نارس صحبت کنید. برای او توضیح دهید که فرزند شما به مراقبت بیشتری نیاز دارد و لازم است تا دقت بیشتری در نگهداری آن انجام شود.

برای نوزاد خود آغوشی گردن آویز خریداری کنید

اگر تمایل دارید تا مراقبت پوست به پوست را خارج از بیمارستان نیز داشته باشید، آغوشی کودک به شما کمک می‌کند تا کودک خود را در آغوش بگیرید و نزدیک خودتان نگه دارید.

برای خواب راحت کودک خود یک گهواره نوزادی سنتی بخرید

طبق بررسی‌ها و تحقیقات انجام شده، مشخص شده است که گهواره برای نوزاد نارس برای خواب راحت او بسیار عالی است. ضمن این که گهواره را می‌توانید در هر قسمتی از اتاق که دوست دارید، قرار دهید. مزایای استفاده از گهواره این است که والدین می‌توانند از این طریق مراقبت بیشتری بر روی نوزاد خود داشته باشید. این موضوع که کودک می‌تواند در گهواره در کنار والدین خود باشد، باعث ایجاد حس بهتری برای والدین شود.

یک تب سنج خریداری کنید

به دلیل حساس بودن وضعیت جسمانی کودک نارس، بهتر است از یک تب سنج استفاده کنید تا اگر فرزند شما دچار تب شد، بتوانید سریعا متوجه این موضوع شده و نسبت به پایین آوردن تب اقدام نمایید.

ننو برای نوزاد نارس

خرید اینترنتی گهواره سنتی ننو از فروشگاه گهواره مهر

بهترین گهواره برای نوزاد نارس ،گهواره سنتی یا ننو مهر است که توسط فروشگاه گهواره مهر بر اساس ارگونومی ستون فقرات نوزاد و حالت آغوش مادر طراحی شده و با ایجاد حرکات تاب مانند یکنواخت و آرام، به خواب بهتر و راحت‌تر فرزند شما کمک می‌کند. این گهواره برای سن نوزادی تا چند سالگی مناسب است و شما می‌توانید آن را به هر مکانی که تمایل دارید، انتقال دهید.

شما عزیزان می‌توانید این محصول باکیفیت را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی گهواره مهر خریداری نمایید و ان را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

توصیه می‌کنیم برای مشاهده نمونه‌های مختلف ننو و گهواره صفحه اینستاگرام ما را فالو داشته باشید.

محسن دیلمی زندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محسن دیلمی زندی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس پشتیبانی: 09132421884

phone icon شماره تماس امور نمایندگی ها: 09132407505

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: Mehrnano@

مجموعه بازرگانی مهرننو شما را به خرید بهترین محصولات گهواره و ننو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پشتیبانی