مجموعه بازرگانی مهرننو شما را به خرید بهترین محصولات گهواره و ننو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 6 =

چطور با وجود بچه به خودم برسم | راهکارهای مادر باهوش

آنچه در این مقاله می خوانید...

چطور با وجود بچه به خودم برسم؟من شاغل هستم، چطور با وجود بچه به خودم برسم؟از ننو کمک بگیرید!

از مهم‌ترین مواردی که امروزه مادران با آن مواجه‌اند و همچنین یکی از مهم‌ترین سوالاتی که آن‌ها از خود می‌پرسند این است که چطور با وجود بچه به خودم برسم. البته که این امر کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد ولی ما قصد داریم تا در این مقاله برخی نکات را مطرح کنیم تا مادران عزیز بتوانند با کمک این راه‌حل‌های ساده اما کاربردی به زندگی روزمره خود بپردازند.

همیشه سعی کنید زمانی را برای خود و نظافت منزل درنظر بگیرید، این زمان می‌تواند با زمان خواب فرزندتان تنظیم گردد و مواقعی که کودک شما در خواب است به بسیاری از کارهای مربوط به منزل و خودتان رسیدگی کنید، البته درنظر داشته باشید که نباید از زمان استراحت خود بکاهید. در این مطلب ما قصد داریم به شما روش‌هایی را آموزش د‌هیم تا با خیال راحت حتی با داشتن بچه بتوانید زمان و وقت کافی را به خود اختصاص دهید و به خودتان برسید. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. مادران عزیز می‌توانند با استفاده از نکات مطرح شده، زمانی را به خود اختصاص دهند.

چطور با وجود بچه به خودم برسم؟

دوش گرفتن می‌تواند کمک زیادی به رفع خست‌گی مادران کند، پس همیشه زمانی را برای دوش گرفتن اختصاص دهید، سعی کنین هر شب یا یک شب در میان هنگامی که که بچه‌ها خوابیدن دوش بگیرید، این کار علاوه بر رفع خستگی،‌ به آراستگی شما کمک زیادی می‌کند.

به موهای خود رسیدگی کنید، اگر موهای صافی دارید می‌توانید مدل چتری را انتخاب کنید اما اگر موهای شما مجعد است آن را بصورت یکدست بلند کنید. درصورتی که موهای بلندی دارید هر روز می‌توانید از مدل موی متفاوت و ساده که زمان زیادی نمیخواهد برای آراست‌گی خود استفاده کنید، به‌عنوان مثال؛ بافتن موها، بستن موها از بالا،‌ روز دیگر استفاده از گلسر برای جمع کردن موها بصورت کامل یا حتی استفاده از گیره‌سر و کش های متنوع و دیگر مدل‌ها که زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.

چند لباس مناسب در رنگهای متنوع برای هفته خود درنظر بگیرید تا در طول هفته لباس‌های مرتبی داشته باشید. ترجیحا جنس لباس‌ها نرم انتخاب شود تا با آن لباس‌ها احساس راحتی کنید و بتوانید به کارهای روزمره خود نیز رسیدگی کنید.

در ایام هفته حتما زمانی را برای آرایشگاه درنظر بگیرید، می‌توانید کودک خود را به مادرتان،‌ مادر همسر و یا حتی همسر خود بسپارید، اما هیچ گاه زمان آرایشگاه را از برنامه‌های هفتگی خود حذف نکنید. زمانی برای آراستگی صورت، زمانی برای آراستگی موها و همین طور ناخن‌هایتان. با این کار همیشه ظاهر و دستانی آراسته دارید.

درصورتی که ناخن‌ها را در منزل مرتب می‌کنید، می‌توانید این کار را قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید،‌ رنگ لاک خود را می‌توانید متناسب با لباسی که قصد پوشیدن آن را دارید انتخاب کنید.

می‌توانید برخی کرم‌های مورد نیاز را در کنار تخت خود بگذارید تا قبل از خواب از آنها استفاده کنید، حتما سعی کنید هر شب قبل از خواب کرم دست و کرم دور چشم خود را استفاده کنید، تا حس شادابی را به پوست خود بازگردانید.

استفاده از عطر را در طول روز فراموش نکنید،‌ می‌توانید صبح بعداز بیدار شدن و عصر هنگام بازگشت همسر از محل کار از عطر استفاده کنید، عطری متناسب با رایحه مورد علاقه تان.

درصورتی که کودک شیرخوار دارید،‌ سعی کنید تا از مولتی ویتامین‌های مجاز طبق مشورت پزشک استفاده نمایید. به‌راحتی هر روز بعد از صبحانه می‌توانید مولتی ویتامین، زینک، ویتامین ث، و امگا ۳ مصرف کنید.

چطور با وجود بچه به خودم برسم؟

من شاغل هستم، چطور با وجود بچه به خودم برسم؟

در طول روز برای انجام کارها برنامه‌ریزی کنید و هر کدام را در زمان خودش انجام دهید، با این کار می‌توانید استرس و نگرانی را از خود دور کنید.

هنگامی که فزرندان خوابیده‌اند زمانی را برای استراحت خود درنظر بگیرید، هرچند زمانی کوتاه، این امر باعث می‌شود تا همیشه انرژی کافی برای رسیدگی به کارها را داشته باشید.

کمی آرایش پس از بیدارشدن از خواب از دیگر مواردی است که مادران می توانند از آن برای آراستگی خود کمک بگیرند. آرایشی بسیار سبک و مرتب که البته زمان‌بر هم نخواهد بود، این کار را می‌توانید پس از شستشوی دست و صورت در جلوی آینه سرویس بهداشتی هم انجام دهید خط چشمی باریک به‌ همراه رژی کمرنگ. با این کار زمانی از دست نخواهد رفت اما به همان نسبت می‌تواند به آراستگی روزانه شما بی‌افزاید.

متاسفانه مادران ما سعی می‌کنند تا از زمانی که فرزندان خوابیده‌اند، برای انجام کارهای روزمره استفاده کنند که این عادتی اشتباه است. فرزندان همیشه به مادر شاداب، سالم و پرانرژی نیازدارند.

زمانی را برای رسیدگی به فرزندانتان درنظر بگیرید و کارهای مربوط به فرزندان را نیز در برنامه ریزی روزانه خود بگنجانید تا با این کار زمان را تقسیم کنید.

زمان خانه داری را کوتاه‌تر کنید، با به‌کارگیری روش‌های زیر می‌توانید زمان خانه‌داری و نظافت منزل را کوتاه‌تر کنید تا زمان بیشتری را برای رسیدگی به خود، فرزندان و همسرتان داشته باشید.

پس از استفاده از لوازم مورد نیاز، هرچیزی را در جای خودش قرار دهید، تا از بهم ریخته‌گی جلوگیری شود.

لوازمی را که هیچ‌گاه از آن استفاده نمی‌کنید، دور بریزید؛ نگهداری لوازم غیرضروری باعث شلوغی و نامرتب جلوه دادن منزل می‌گردد.

هیچگاه با کفش وارد منزلتان نشوید، با این کار شما دیگر نیاز ندارید تا همیشه زمان زیادی را صرف جارو و طی کشیدن، کنید.

برای مدت طولانی پنجره‌ها را باز نگذارید تا از ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری کنید، با این کار زمان گردگیری منزل کاهش پیدا می‌کند.

برای نظافت منزل از مواد شوینده مناسب استفاده کنید، به عنوان مثال برای ماشین لباسشویی علاوه بر پودر ماشین از نرم کننده لباس نیز استفاده نمایید تا زمان اتوکشی لباس‌ها کاهش یابد.

برای مبلمان خود کاور تهیه کنید تا در صورتی که فرزندانتان چیزی برروی آنها ریخت را بتوانید براحتی تمیز کنید، در محلی مناسب غذا صرف کنید و به کودکتان نیز در همان محل غذا دهید تا از کثیف شدن دیگر قسمت‌های خانه جلوگیری کنید، این کار باعث می‌شود تا زمان نظافت خانه کاهش پیدا کند و زمان بیشتری برای رسیدگی به خود و فرزندانتان داشته باشید.

برای جارو کشیدن خانه می‌توانید از جارو شارژی دستی بگیرید تا پس از صرف هر وعده غذایی بتوانی سریع‌تر آن بخش از خانه را نظافت کنید.

درنهایت تقسیم وظایف کنید و از همسر خود بخواهید تا درانجام برخی از کارهای منزل کمکتان کند، کارهایی همچون خرید منزل،‌ نگهداری فرزندانتان در زمان‌هایی که نیاز دارید کمی استراحت کنید یا زمانی که قصد دارید به آرایشگاه بروید. با انجام موارد ذکر شده هم می‌توانید همیشه منزلی مرتب داشته باشید و هم زمان کافی برای آراستگی خود.

چطور با وجود بچه به خودم برسم؟

از ننو کمک بگیرید!

خواب و استراحت کافی در رشد کودکان، اهمیت و تاثیر بسیاری دارد. در صورتی که خواب نوزاد کافی نباشد، باعث بدخلقی در او شده و ممکن است شما را بیش از هر زمان دیگری خسته کنند و اجازه ندهند تا به کارهای شخصی و روزانه خود برسید. برای این که نوزاد بتواند استراحت کند، می‌توانید با نهیه کردن گهواره یا ننو، فضای مناسبی را برای او فراهم کنید. شرکت تولیدی بازرگانی مهر سازنده انواع گهواره سنتی (ننو) است که به منظور خدمت به هموطنان عزیز، محصولاتی با کیفیت، مرغوب و قیمت مناسب را به بازار عرضه می‌کند و شما می‌توانید ننوی مورد نظر خود را از هر کجای کشور که باشید، سفارش داده و درب منزل دریافت کنید. تمامی ننوهای ساخت این شرکت به راحتی نصب می‌شوند و برای سنین مختلف نوزادی مناسب می‌باشند. وجود ننو می‌تواند کمک خوبی به شما در خواباندن نوزاد کند تا بتوانید زمانی را به خودتان اختصاص دهید. برای مشاهده نمونه‌های مختلف ننو توصیه می‌کنیم صفحه اینستاگرام ما را فالو کنید.

محسن دیلمی زندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محسن دیلمی زندی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس پشتیبانی: 09132421884

phone icon شماره تماس امور نمایندگی ها: 09132407505

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: Mehrnano@

مجموعه بازرگانی مهرننو شما را به خرید بهترین محصولات گهواره و ننو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پشتیبانی